0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
England
Premier League
Arsenal
۰
۰
Leicester City
inprogress
۱۸:۳۰
Manchester City
۱
۰
Bournemouth AFC
inprogress
۱۸:۳۰
Aston Villa
۲
۱
Everton
Finished
۱۶:۰۰
Wolverhampton Wanderers
۰
۰
Fulham
inprogress
۱۸:۳۰
Brighton and Hove Albion
۰
۰
Newcastle United FC
inprogress
۱۸:۳۰
Southampton FC
۰
۰
Leeds United
inprogress
۱۸:۳۰
Iran
Persian Gulf Pro League
Zob Ahan
-
-
Perspolis Teheran
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Germany
Bundesliga
Bayer 04 Leverkusen
۱
۱
FC Augsburg
inprogress
۱۸:۰۰
RB Leipzig
۱
۱
1. FC Koln
inprogress
۱۸:۰۰
Hertha BSC Berlin
۱
۰
Eintracht Frankfurt
inprogress
۱۸:۰۰
SV Werder Bremen
۱
۱
VfB Stuttgart
inprogress
۱۸:۰۰
TSG 1899 Hoffenheim
۲
۲
VfL Bochum
inprogress
۱۸:۰۰
Spain
La Liga
Celta de Vigo
-
-
RCD Espanyol
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
France
Ligue 1
AS Monaco
-
-
Stade Rennes FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Scotland
Premiership
Glasgow Rangers FC
۰
۰
St. Johnstone
inprogress
۱۸:۳۰
Saint Mirren FC
۰
۰
Ross County
inprogress
۱۸:۳۰
FC Livingston
۱
۰
Hibernian FC
inprogress
۱۸:۳۰
Aberdeen FC
۰
۰
Motherwell
inprogress
۱۸:۳۰
Republic of Korea
K-League 1
Ulsan Hyundai Horang-i
۴
۰
Daegu FC
Finished
۱۳:۳۰
Incheon United FC
۳
۱
Jeonbuk Hyundai Motors FC
Finished
۱۵:۰۰
Argentina
Liga Profesional
Platense
۳
۱
Banfield
Finished
۰۲:۳۰
Atletico Huracan
۴
۱
Sarmiento
Finished
۰۲:۳۰
Patronato
۳
۲
San Lorenzo
Finished
۰۵:۰۰
Republic of Korea
K-League 2
Jeonnam Dragons
۲
۲
FC Anyang
Finished
۱۳:۳۰
Bucheon FC 1995
۰
۰
Seoul E-Land FC
Finished
۱۵:۳۰
Ansan Greeners
۰
۰
Gwangju FC
Finished
۱۵:۳۰
Venezuela
Primera Division
Portuguesa FC
۰
۰
Deportivo Lara
Finished
۰۱:۳۰
Metropolitanos FC
۲
۰
Estudiantes de Mérida
Finished
۰۳:۴۵
Brazil
Serie B
Vila Nova GO
۰
۰
Londrina EC
Finished
۰۲:۳۰
EC Bahia
۲
۰
Ituano SP
Finished
۰۵:۰۰
Brusque
۲
۱
AA Ponte Preta
inprogress
۰۵:۰۰
CR Vasco da Gama RJ
۱
۰
Tombense MG
inprogress
۱۸:۳۰
Operario PR
۰
۰
Sampaio Correa-MA
inprogress
۱۸:۳۰
Japan
J League
Consadole Sapporo
۰
۲
Vissel Kobe
Finished
۰۹:۳۰
Jubilo Iwata
۰
۶
Urawa Red Diamonds
Finished
۱۴:۰۰
Russia
Premier League
FK Zenit St. Petersburg
۰
۰
CSKA Moscow
inprogress
۱۸:۳۰
FK Lokomotiv Moscow
۱
۱
PFK Kryliya Sovetov Samara
Finished
۱۶:۳۰
Japan
J2 League
V-Varen Nagasaki
۲
۳
F.C. Ryukyu
Finished
۱۴:۳۰
Ventforet Kofu
۲
۲
Roasso Kumamoto
Finished
۱۳:۳۰
Vegalta Sendai
۲
۳
Omiya Ardija
Finished
۱۴:۳۰
Fagiano Okayama
۳
۲
Renofa Yamaguchi
Finished
۱۴:۳۰
Grulla Morioka
۰
۱
Blaublitz Akita
Finished
۱۳:۳۰
Montedio Yamagata
۴
۱
Zweigen Kanazawa
Finished
۱۴:۳۰
Azerbaijan
Premier League
FK Sumgayit
۰
۰
FK Qarabag
inprogress
۱۸:۵۰
Germany
2. Bundesliga
Arminia Bielefeld
۰
۲
Hamburger SV
Finished
۱۵:۳۰
KSV Holstein Kiel
۳
۰
TSV Eintracht Braunschweig
Finished
۱۵:۳۰
Karlsruher SC
۳
۲
SV 1916 Sandhausen
Finished
۱۵:۳۰
Estonia
Meistriliiga
Flora Tallinn
۰
۱
JK Trans Narva
inprogress
۱۸:۳۰
Tallinna JK Legion
۱
۲
JK Nomme Kalju
Finished
۱۶:۰۰
United States
USL Championship
Colorado Springs Switchbacks FC
۴
۴
El Paso Locomotive FC
Finished
۰۵:۳۰
Orange County SC
۲
۱
Phoenix Rising
Finished
۰۶:۳۰
New York Red Bulls II
۱
۳
Charleston Battery
Finished
۰۳:۳۰
Argentina
Primera B Nacional
Atletico de Rafaela
۱
۲
CA Estudiantes Caseros
Finished
۰۲:۰۵
Uruguay
Primera Division Clausura
Plaza Colonia
۲
۰
Cerro Largo FC
Finished
۰۲:۳۰
England
Championship
Hull City AFC
۰
۰
Norwich City FC
inprogress
۱۸:۳۰
Cardiff City FC
۱
۰
Birmingham City FC
Finished
۱۶:۰۰
Sunderland
۰
۰
Queens Park Rangers FC
inprogress
۱۸:۳۰
Millwall
۰
۱
Coventry City FC
inprogress
۱۸:۳۰
Luton Town
۰
۱
Preston North End FC
inprogress
۱۸:۳۰
Blackpool FC
۰
۰
Swansea City
inprogress
۱۸:۳۰
Wigan Athletic
۰
۱
Bristol City FC
inprogress
۱۸:۳۰
Huddersfield Town
۰
۰
Stoke City FC
inprogress
۱۸:۳۰
Rotherham United FC
۳
۰
Reading
inprogress
۱۸:۳۰
Australia
NPL Victoria
South Melbourne FC
۱
۰
Dandenong City
Finished
۱۲:۱۵
Hume City
۲
۱
Dandenong Thunder SC
Finished
۱۳:۳۰
Mexico
LIGA MX
Necaxa
۱
۲
CF Rayados de Monterrey
Finished
۰۶:۳۰
Club Tijuana Xoloitzcuintles
۳
۳
Puebla
Finished
۰۶:۳۵
Costa Rica
Primera Division
CS Herediano
۴
۲
Sporting San Jose
Finished
۰۶:۳۰
Canada
Canadian Premier League
Cavalry FC
۲
۱
Forge FC
Finished
۰۵:۳۰
United States
NWSL
Houston Dash (W)
۰
۰
Racing Louisville FC (W)
Finished
۰۵:۰۰
China
Super League
Henan Jianye
۰
۱
Meizhou Hakka
Finished
۱۵:۳۰
Guangzhou City
۰
۵
Wuhan Yangtze River
Finished
۱۶:۰۰
Finland
Kakkonen Lohko A
FC LaPa
۰
۱
Jippo Joensuu
inprogress
۱۸:۳۰
PK Keski-Uusimaa
۳
۲
PPJ Helsinki
Finished
۱۶:۳۰
Lahden Reipas
۰
۰
KäPa/PuLe
inprogress
۱۸:۳۰
Brazil
Campeonato Brasileiro A2 Women
Bahia (W)
۱
۱
Minas Icesp DF (W)
Finished
۰۱:۰۰
World
Friendly Club Matches
Osasuna B
۱
۳
Real Sociedad B
Finished
۱۴:۰۰
Cadiz B
۱
۲
Sanluqueno
Finished
۱۲:۰۰
CD Numancia
۱
۰
San Sebastian De Los Reyes
Finished
۱۴:۰۰
Real Valladolid B
۴
۲
Rayo Majadahonda
Finished
۱۳:۳۰
Mar Menor
۰
۲
La Union CF
Finished
۱۲:۰۰
Utebo
۳
۰
Ebro
Finished
۱۳:۰۰
Barakaldo
۳
۰
Arenas Club de Getxo
Finished
۱۳:۳۰
FC Kolin
۶
۰
Banik Sous
Finished
۱۳:۰۰
Fafe
۳
۳
Vilavelhense FC
Finished
۱۳:۳۰
Mostoles CF
۲
۱
Real Avila
Finished
۱۴:۰۰
SD Amorebieta
۰
۱
Athletic Bilbao B
Finished
۱۴:۰۰
Fanfulla Cavenago
-
-
Calcio Lecco
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
US Pergolettese
-
-
Giana Erminio
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Australia
NPL Capital Territory
Belconnen United
۲
۰
Gungahlin United FC
Finished
۰۹:۳۰
Canberra Olympic
۲
۰
West Canberra Wanderers FC
Finished
۰۹:۳۰
Cooma Tigers
۲
۲
O'Connor Knights
Finished
۰۹:۳۰
Australia
South Australia State League 1
Adelaide Blue Eagles
۱
۲
Adelaide Victory
Finished
۱۰:۰۰
Para Hills Knights
۱
۲
Adelaide Croatia Raiders
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide University
۱
۴
West Adelaide
Finished
۱۰:۰۰
Fulham United FC
۱
۰
Port Adelaide Pirates
Finished
۱۰:۰۰
Eastern United
۱
۴
Modbury Jets
Finished
۱۰:۰۰
Playford Patriots
۳
۰
Adelaide Hills Hawks SC
Finished
۱۰:۰۰
Panama
LPF
San Francisco FC
۵
۰
Herrera FC
Finished
۰۵:۳۰
Sweden
Division 1 Norra
FC Stockholm Internazionale
۳
۲
Sollentuna Utd FF
Finished
۱۵:۳۰
Iceland
2. Deild
Throttur Reykjavik
۳
۲
Magni
Finished
۰۰:۰۰
UMF Njardvik
۰
۰
Fjardabyggd/Leiknir
inprogress
۱۸:۳۰
Hottur/Huginn
۰
۰
Reynir Sandgerdi
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Australia
NPL Northern New South Wales
Broadmeadow Magic
۲
۳
Maitland
Finished
۰۸:۳۰
Australia
NPL Victoria 2
Kingston City
۱
۱
Goulburn Valley Suns
Finished
۱۰:۳۰
Werribee City
۰
۱
Northcote City
Finished
۰۹:۳۰
North Geelong Warriors
۳
۰
Bulleen Lions
Finished
۰۹:۳۰
Brunswick City
۱
۲
Langwarrin SC
Finished
۰۹:۳۰
Manningham United Blues
۱
۲
Brunswick Juventus
Finished
۰۹:۳۰
Estonia
Esiliiga
Harju Jalgpallikool
۳
۰
Ida-Virumaa FC Alliance
Finished
۱۶:۳۰
FCI Levadia Tallinn II
۱
۱
FC Elva
Finished
۱۶:۳۰
Malaysia
Premier League
Kelantan FA
۲
۱
PDRM
Finished
۱۳:۳۰
Johor Darul Takzim II
۱
۰
Perak
Finished
۱۶:۴۵
Japan
J3 League
Vanraure Hachnohe FC
۰
۵
Iwaki SC
Finished
۱۴:۳۰
Kamatamare Sanuki
۱
۱
Tegevajaro Miyazaki
Finished
۱۳:۳۰
Republic of Korea
K3 - League
Gimhae City
۱
۰
Daejeon Korail
Finished
۱۴:۳۰
Paju Citizen FC
۱
۱
Busan Transport Corp
Finished
۱۴:۳۰
Pocheon Citizens FC
۰
۱
Gyeongju Korea H&N Power
Finished
۱۲:۳۰
Dangjin Citizen FC
۱
۳
Hwaseong FC
Finished
۱۴:۳۰
Australia
Queensland Premier League 3
Western Spirit
۳
۲
Bayside United
Finished
۱۲:۳۰
Kingscliff District FC
۲
۲
Robina City FC
Finished
۱۰:۳۰
The Gap
۳
۰
Acacia Ridge
Finished
۱۳:۳۰
Pine Hills
۵
۰
Univ. Queensland
Finished
۱۲:۳۰
Colombia
Primera A
Atletico Bucaramanga
۱
۰
Union Magdalena Santa Marta
Finished
۰۵:۱۰
Paraguay
Division Intermedia
Sportivo Trinidense
۲
۱
Independiente FBC
Finished
۰۳:۴۵
2 de Mayo
۰
۰
Fernando de la Mora
inprogress
۱۸:۳۰
Guarani de Trinidad
۰
۰
River Plate Asuncion
inprogress
۱۸:۳۰
Australia
NPL South Australia
North Eastern Metro Stars
۲
۱
South Adelaide
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide City
۶
۰
Adelaide Olympic
Finished
۱۰:۰۰
Croydon Kings
۱
۰
Adelaide Comets
Finished
۱۰:۰۰
Cumberland United
۱
۲
Campbelltown City
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide United Youth
۴
۱
West Torrens Birkalla
Finished
۱۰:۰۰
Sturt Lions
۱
۰
White City Woodville
Finished
۱۰:۰۰
Australia
NPL Western Australia
Floreat Athena
۳
۱
Sorrento SC
Finished
۱۱:۳۰
Balcatta
۰
۳
Cockburn City
Finished
۱۱:۳۰
Perth
۲
۰
Gwelup Croatia SC
Finished
۱۳:۳۰
Stirling Lions
۱
۰
Inglewood United
Finished
۱۱:۳۰
Armadale
۰
۰
Bayswater City
Cancelled
۱۱:۳۰
Thailand
Thai League 1
Nakhon Ratchasima
۱
۲
Buriram United FC
Finished
۱۶:۳۰
Ratchaburi FC
۱
۰
Muang Thong United
Finished
۱۵:۳۰
Lampang FC
۱
۰
Nong Bua Pitchaya FC
Finished
۱۶:۰۰
Poland
Ekstraklasa
MKS Cracovia Krakow
۰
۰
Piast Gliwice
inprogress
۱۷:۳۰
New Zealand
Northern Premier League
Auckland United FC
۲
۰
Melville United
Finished
۰۷:۳۰
Takapuna AFC
۲
۴
Birkenhead United
Finished
۰۷:۳۰
Eastern Suburbs Auckland
۰
۰
Western Springs
Finished
۰۷:۳۰
Hamilton Wanderers AFC
۲
۱
Bay Olympic
Finished
۰۷:۳۰
Waiheke United AFC
-
-
North Shore United
Finished
۰۷:۳۰
Indonesia
Liga 1
Persib Bandung
۲
۱
PSIS Semarang
Finished
۱۳:۳۰
PSS Sleman
۱
۰
Barito Putra
Finished
۱۵:۴۵
Bali United Pusam
۱
۱
Arema Malang
inprogress
۱۸:۰۰
Germany
3.Liga
BV Borussia 09 Dortmund II
۱
۰
SC Rot-Weiss Essen
Finished
۱۶:۳۰
FC Ingolstadt 04
۰
۰
1. FC Saarbrucken
Finished
۱۶:۳۰
SC Verl 1924
۰
۱
TSV 1860 Munchen
Finished
۱۶:۳۰
Viktoria Koln 1904
۲
۱
1.FC Dynamo Dresden
Finished
۱۶:۳۰
SV Elversberg
۵
۰
FSV Zwickau
Finished
۱۶:۳۰
SpVgg Bayreuth
۱
۰
VfL Osnabruck
Finished
۱۶:۳۰
Norway
3. Division avd. 1
FK Fyllingsdalen
۵
۴
Grei
Finished
۱۴:۳۰
Spain
LaLiga 2
Eibar
-
-
Tenerife
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Svealand
Nykopings BIS
۱
۰
Varmbols FC
inprogress
۱۸:۳۰
Huddinge IF
۶
۲
Smedby AIS
Finished
۱۶:۳۰
Denmark
1st Division
Elite 3000 Helsingor
۰
۳
Hvidovre IF
Finished
۱۵:۳۰
Nykobing FC
۱
۳
Vendsyssel FF
inprogress
۱۷:۳۰
Vietnam
V-League
Nam Dinh
۰
۱
Song Lam Nghe An
Finished
۱۵:۳۰
Becamex Binh Duong FC
۲
۱
Sai Gon FC
Finished
۱۴:۳۰
China
League One
Nanjing Fengfan
۱
۲
Sichuan Jiuniu
Finished
۱۲:۳۰
Guangxi Baoyun FC
۰
۱
Shaanxi Changan
Finished
۱۲:۳۰
Tianshan Leopard F.C
۱
۳
Jiangxi Liansheng
Finished
۱۲:۳۰
Beijing Institute of Technology FC
۰
۲
Suzhou Dongwu
Finished
۱۶:۰۰
Poland
Ekstraklasa Women
Sportowa Czworka Radom (W)
۰
۴
KKS Czarni Sosnowiec (W)
Finished
۱۴:۳۰
Slask Wroclaw (W)
۱
۲
GKS Gornik Leczna (W)
Finished
۱۴:۳۰
Pogon Tczew (W)
۱
۰
Bydgoszcz (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Ecuador
Serie A
Mushuc Runa
۱
۱
Orense SC
Finished
۰۴:۳۰
Australia
Tasmania Championship
Olympia FC Warriors Reserves
۰
۷
New Town Eagles
Finished
۱۳:۰۰
South Hobart Reserves
۳
۲
Hobart United
Finished
۰۶:۱۵
Ulverstone
۶
۱
Burnie United
Finished
۱۰:۴۵
Metro Claremont
۰
۲
South East United
Finished
۱۰:۳۰
Northern Rangers FC
۶
۱
Somerset
Finished
۰۹:۰۰
Tasmania University SC
۱
۰
Beachside FC
Finished
۰۹:۰۰
Launceston United
۴
۰
Devonport City Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Riverside Olympic Reserves
۰
۷
Launceston City Reserves
Finished
۰۹:۰۰
Clarence Zebras Reserves
۱
۴
Taroona
Finished
۰۹:۰۰
Glenorchy Knights II
۶
۱
Kingborough Lions Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Australia
Football Queensland Premier League
Redlands United
۲
۱
Western Pride
Finished
۱۲:۳۰
Caboolture
۵
۵
Magpies Crusaders United
Finished
۱۲:۳۰
Rochedale Rovers
۱
۰
Sunshine Coast Fire
Finished
۱۲:۳۰
Ipswich Knights
۱
۴
Brisbane Strikers
Finished
۱۲:۳۰
Romania
Liga II
AFC Unirea Constanta
۰
۳
AFC Progresul Spartac Bucuresti
Finished
۱۲:۳۰
CS Ripensia Timisoara
۱
۲
FC Unirea 2004 Slobozia
Finished
۱۲:۳۰
ACS Dumbravita
۱
۲
Unirea Dej
Finished
۱۲:۳۰
Metaloglobus Bucuresti
۱
۳
FC Buzau
Finished
۱۳:۰۰
Viitorul Selimbar
۴
۰
ASU Politehnica Timisoara
Finished
۱۲:۳۰
CSMS Iasi
۲
۰
Viitorul Targu Jiu (ACS Sirineasa)
Finished
۱۲:۳۰
Australia
NPL Youth Western Australia
Balcatta U20
۲
۵
Cockburn City U20
Finished
۰۹:۳۰
Armadale U20
۲
۳
Bayswater City U20
Finished
۰۹:۳۰
Stirling Macedonia U20
۱
۱
Inglewood United U20
Finished
۰۹:۳۰
Perth U20
۵
۲
Gwelup Croatia U20
Finished
۰۷:۳۰
Perth Glory U20
۱
۰
Perth RedStar U20
Finished
۰۹:۳۰
Australia
NPL Victoria U21
Hume City U21
۳
۱
Dandenong Thunder U21
Finished
۱۰:۳۰
Melbourne Knights U21
۰
۱
Altona Magic U21
Finished
۰۹:۳۰
Green Gully U21
۲
۱
Eastern Lions SC U21
Finished
۰۹:۳۰
South Melbourne U21
۷
۰
Dandenong City SC U21
Finished
۱۴:۳۰
Sri Lanka
Super League
Moragasmulla SC
۱
۲
Police SC
Finished
۱۴:۳۰
Super Sun SC
۰
۰
New Star SC
Finished
۱۴:۳۰
Sweden
2. Division Norra Svealand
Sandvikens AIK FK
۲
۱
IFK Stocksund
Finished
۱۵:۰۰
Skiljebo SK
۰
۳
Hudiksvalls Forenade
Finished
۱۶:۳۰
Kvarnsvedens IK
۰
۰
IFK Uppsala
inprogress
۱۸:۳۰
Poland
II Liga
Slask Wroclaw II
۱
۱
Olimpia Elblag
Finished
۱۵:۳۰
Siarka Tarnobrzeg
-
-
Radunia Stezyca
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Stomil Olsztyn
-
-
Gornik Polkowice
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
South Africa
Premier League
Mamelodi Sundowns FC
۳
۰
Kaizer Chiefs
inprogress
۱۷:۳۰
Stellenbosch FC
۳
۰
Royal AM
inprogress
۱۷:۳۰
Marumo Gallants FC
۱
۰
Golden Arrows
inprogress
۱۷:۳۰
France
Ligue 2
EA Guingamp
۰
۰
Paris FC
inprogress
۱۷:۳۰
England
League One
Port Vale
۰
۰
Bolton Wanderers
inprogress
۱۸:۳۰
Bristol Rovers
۱
۰
Oxford United
Finished
۱۶:۰۰
Lincoln City
۰
۰
Forest Green Rovers
inprogress
۱۸:۳۰
Sheffield Wednesday FC
۰
۰
Charlton Athletic FC
inprogress
۱۸:۳۰
Wycombe Wanderers
۰
۰
Shrewsbury Town
inprogress
۱۸:۳۰
Ipswich Town FC
۱
۰
Milton Keynes Dons FC
inprogress
۱۸:۳۰
Accrington Stanley
۰
۲
Burton Albion
inprogress
۱۸:۳۰
Cambridge United
۰
۰
Exeter City FC
inprogress
۱۸:۳۰
Plymouth Argyle FC
۰
۰
Peterborough United
inprogress
۱۸:۳۰
Morecambe FC
۰
۰
Fleetwood Town
inprogress
۱۸:۳۰
Derby County
۱
۰
Barnsley FC
inprogress
۱۸:۳۰
Cheltenham Town
۰
۰
Portsmouth
inprogress
۱۸:۳۰
Slovakia
Super Liga
MSK Zilina
۰
۰
FC Vion Zlate Moravce
inprogress
۱۸:۳۰
Australia
New South Wales League One
NWS Spirit
۱
۲
Northern Tigers
Finished
۱۴:۰۰
St George City FA
۲
۱
Western Sydney Wanderers NPL
Finished
۰۸:۳۰
Vietnam
V-League 2
Cong Anh Nhan Dan
۰
۰
Sanna Khanh Hoa
Finished
۱۴:۰۰
Binh Phuoc
۱
۲
Tuan Tu Phu Tho
Finished
۱۴:۳۰
Huda Hue FC
۰
۰
TTBD Phu Dong
Finished
۱۳:۳۰
Singapore
Premier League
Young Lions
۱
۱۰
Lion City Sailors FC
Finished
۱۴:۰۰
Tanjong Pagar United FC
۳
۴
Tampines Rovers FC
Finished
۱۴:۰۰
Australia
NPL Victoria 3
Preston Lions
۵
۱
Ballarat City
Finished
۱۲:۳۰
Nunawading City
۱
۱
Doveton
Finished
۰۹:۳۰
Geelong SC
۰
۲
Melbourne Victory U21
Finished
۱۲:۳۰
Czech Republic
2. Liga
Trinec
۲
۰
AC Dukla Praha
Finished
۱۲:۴۵
Vyskov
۳
۱
FK MAS Taborsko
Finished
۱۲:۴۵
MKF Chrudim
۱
۲
FC Vysocina Jihlava
Finished
۱۲:۴۵
Slavia Prague B
۴
۲
Sparta Prague B
Finished
۱۲:۴۵
FC Graffin Vlasim
-
-
SK Lisen
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Norway
3. Division avd. 2
Floro SK
۹
۰
FK Toten
Finished
۱۵:۳۰
Honefoss BK
۳
۰
Hodd IL II
Finished
۱۵:۳۰
Molde FK 2
۳
۴
Elverum
Finished
۱۶:۳۰
Foerde
۴
۰
Lillehammer
Finished
۱۶:۳۰
Volda
۲
۳
Spjelkavik
Finished
۱۶:۳۰
Sweden
2. Division Norra Gotaland
Stenungsunds IF
۱
۳
Vanersborgs FK
Finished
۱۵:۳۰
Karlslunds IF
۵
۰
Herrestads AIF
Finished
۱۶:۳۰
Angered BK
۱
۴
Yxhults IK
Finished
۱۶:۳۰
IFK Kumla FK
۰
۱
Mjolby AI FF
Finished
۱۶:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko B
EPS
۳
۴
FC Jazz Pori
Finished
۱۶:۳۰
SalPa Salo
۱
۰
FC Honka Akatemia
inprogress
۱۸:۳۰
Musan Salama
۱
۰
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
inprogress
۱۸:۳۰
HJS Akatemia
۰
۰
GrIFK Grankulla
inprogress
۱۸:۳۰
Thailand
Thai League 2
Raj Pracha
۲
۲
Phrae United
Finished
۱۶:۳۰
Rayong FC
۱
۱
Trat FC
Finished
۱۶:۰۰
Ayutthaya United FC
۲
۰
Kasetsart
Finished
۱۵:۰۰
Chainat FC Hornbill
۱
۰
Krabi FC
Finished
۱۵:۳۰
Norway
Toppserien Women
SK Brann (W)
-
-
Stabaek IF (W)
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Australia
Western Australia State League 1
Rockingham City
۴
۵
Western Knights SC
Finished
۱۵:۳۰
Murdoch University Melville
۰
۲
Kingsway Olympic
Finished
۱۱:۳۰
Mandurah City
۴
۱
Joondalup United
Finished
۱۱:۳۰
Fremantle City FC
۳
۰
Dianella White Eagles
Finished
۱۱:۳۰
Subiaco AFC
۱
۱
Quinns FC
Finished
۱۱:۳۰
Poland
1. Division
Skra Czestochowa
۰
۰
Zaglebie Sosnowiec SSA
inprogress
۱۷:۳۰
Sweden
2. Division Vastra Gotaland
Onsala BK
۱
۱
Tolo IF
Finished
۱۵:۳۰
Norway
3. Division avd. 5
Junkeren
۵
۲
Innstrandens IL
Finished
۱۵:۳۰
Byasen Toppfotball
۶
۱
Tiller IL
inprogress
۱۷:۳۰
Rana FK
۲
۲
Kolstad
Finished
۱۵:۳۰
Rosenborg BK II
۰
۱
Nardo FK Trondheim
inprogress
۱۸:۳۰
Melhus IL
۰
۰
Trygg/Lade
inprogress
۱۸:۳۰
Orkla
۲
۱
Strindheim IL
inprogress
۱۸:۳۰
Australia
Queensland Premier League 2
Coomera
۲
۱
Holland Park Hawks
Finished
۱۲:۳۰
Souths United
۳
۲
Grange Thistle SC
Finished
۱۲:۳۰
Samford Rangers FC
۰
۳
Brisbane Wynnum Wolves FC
Finished
۱۲:۳۰
Virginia United
۲
۲
Surfers Paradise
Finished
۱۲:۳۰
North Star
۰
۰
Taringa Rovers
Finished
۱۲:۰۰
Magic United TFA
۰
۰
Albany Creek
Finished
۱۲:۳۰
China
League 2
Nantong Haimen Codion
۳
۰
Wuhan Jiangcheng
Finished
۱۲:۰۰
Inner Mongolia
۰
۱
Zhuhai Qinao
Finished
۱۲:۰۰
Myanmar
National League
Shan United FC
۱
۰
Ayeyawady United
Finished
۱۳:۰۰
Czech Republic
3. Liga - CFL, Group B
Mlada Boleslav B
۱
۰
SK Benesov
Finished
۱۲:۴۵
SK Sparta Kolin
۶
۰
FK Banik Most
Finished
۱۳:۰۰
Portugal
Liga Segunda
Sporting Covilha
۰
۲
Feirense
Finished
۱۴:۳۰
Estrela Amadora
-
-
Farense
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
SCU Torreense
-
-
Nacional Madeira Funchal
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Germany
Bundesliga U19
VfL Wolfsburg U19
۱
۱
Hannover 96 U19
Finished
۱۵:۳۰
FSV Mainz 05 U19
۴
۰
TSG Hoffenheim U19
Finished
۱۴:۳۰
Hertha BSC Berlin U19
۴
۰
RB Leipzig U19
Finished
۱۴:۳۰
FC St. Pauli U19
۳
۱
Hansa Rostock U19
Finished
۱۶:۳۰
Rot Weiss Essen U19
۱
۱
Borussia Monchengladbach U19
Finished
۱۳:۳۰
Viktoria Koln U19
۰
۲
VfL Bochum U19
Finished
۱۳:۳۰
SC Freiburg U19
۱
۱
Unterhaching U19
Finished
۱۳:۳۰
FC Ingolstadt 04 U19
۰
۲
VfB Stuttgart U19
Finished
۱۳:۳۰
Preussen Munster U19
۰
۲
Fortuna Dusseldorf U19
Finished
۱۵:۳۰
Cambodia
Premier League
Tiffy Army
۰
۱
Phnom Penh Crown
Finished
۱۶:۰۰
Preah Khan Reach Svay Rieng
۱۰
۰
Kirivong Sok Sen Chey
Finished
۱۶:۰۰
Angkor Tiger
۲
۵
Visakha FC
Finished
۱۳:۱۵
Naga World FC
۰
۰
Boeung Ket FC
Finished
۱۳:۱۵
Germany
Regionalliga West
SG Wattenscheid 09
۳
۰
Fortuna Koln
Finished
۱۶:۳۰
SV Straelen
۰
۱
1. FC Duren
Finished
۱۶:۳۰
FC Bocholt 1900
۲
۲
Wuppertaler SV Borussia
Finished
۱۶:۳۰
SV Rodinghausen
۲
۰
FC Schalke 04 II
Finished
۱۶:۳۰
SV Lippstadt 08
۱
۴
1. FC Kaan-Marienborn
Finished
۱۶:۳۰
Sweden
Superettan
Jonkopings Sodra
۰
۴
Halmstads BK
inprogress
۱۷:۳۰
Dalkurd FF
۱
۲
Orgryte IS
inprogress
۱۷:۳۰
Austria
Bundesliga
Austria Klagenfurt
-
-
SV Ried
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FK Austria Wien
-
-
WSG Wattens Swarovski Tirol
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Czech Republic
3. Liga - CFL, Group A
Motorlet Praha
۱
۰
1. FC Karlovy Vary
Finished
۱۲:۴۵
FK Banik Sokolov
۱
۱
FK Admira Praha
Finished
۱۲:۴۵
Sokol Hostoun
۱
۲
Ceske Budejovice B
Finished
۱۳:۰۰
TJ Jiskra Domazlice
۴
۰
Povltavska FA
inprogress
۱۷:۳۰
Kazakhstan
Cup
Maktaaral FC
۱
۰
FC Taraz
inprogress
۱۷:۳۰
FK Kaspyi Aktau
۱
۰
FK Akzhayik Uralsk
inprogress
۱۷:۳۰
Kairat Almaty
-
-
FC Atyrau
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Sweden
2. Division Norrland
Bergnasets AIK
۱
۳
Sund IF
Finished
۱۴:۳۰
Lulea IFK
۴
۱
Ytterhogdals IK
Finished
۱۵:۳۰
IFK Oestersund 1906
۱
۰
Kiruna FF
Finished
۱۵:۳۰
Bodens BK
۶
۰
Umea FC Academy
Finished
۱۶:۳۰
Friska Viljor
۲
۰
Storfors AIK
Finished
۱۶:۳۰
Sandviks IK
۱
۱
Gottne IF
inprogress
۱۷:۳۰
Australia
NPL Tasmania
Olympia FC Warriors
۰
۴
Devonport City
Finished
۰۹:۰۰
South Hobart
۵
۳
Glenorchy Knights
Finished
۰۸:۳۰
Australia
Queensland Premier League Women
Virginia United SC (W)
۳
۲
Logan Lightning (W)
Finished
۱۰:۳۰
Peninsula Power (W)
۳
۰
The Gap FC (W)
Finished
۱۱:۳۰
Japan
J4 League
Honda Lock
۰
۳
Verspah Oita
Finished
۱۰:۳۰
Brazil
Copa Paulista,Group 2
EC XV de Novembro (Piracicaba)
۲
۱
EC Sao Bento
Finished
۰۳:۳۰
England
League 2
Stockport
۰
۰
Colchester United
inprogress
۱۸:۳۰
Northampton Town
۰
۰
Hartlepool United
inprogress
۱۸:۳۰
Sutton United FC
۰
۰
Barrow FC
inprogress
۱۸:۳۰
Walsall FC
۱
۰
Stevenage Borough
inprogress
۱۸:۳۰
Salford City
۱
۰
Crewe Alexandra
inprogress
۱۸:۳۰
Rochdale
۰
۰
Grimsby Town
inprogress
۱۸:۳۰
Carlisle United
۰
۰
Swindon Town
inprogress
۱۸:۳۰
Bradford City
۱
۰
Newport County FC
inprogress
۱۸:۳۰
Leyton Orient
۰
۰
Mansfield Town
inprogress
۱۸:۳۰
Harrogate Town
۰
۰
Crawley Town
inprogress
۱۸:۳۰
AFC Wimbledon
۰
۰
Doncaster Rovers
inprogress
۱۸:۳۰
Tranmere Rovers
۱
۰
Gillingham
inprogress
۱۸:۳۰
Armenia
Premier League
Pyunik Yerevan
۰
۰
FC Shirak
inprogress
۱۸:۳۰
England
National League
Solihull Moors
۱
۰
Southend United
inprogress
۱۸:۳۰
Chesterfield
۰
۰
Aldershot Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
Halifax Town
۰
۰
Torquay United
inprogress
۱۸:۳۰
Maidstone Utd
۰
۱
York City FC
inprogress
۱۸:۳۰
Yeovil Town
۰
۱
Wrexham
inprogress
۱۸:۳۰
Boreham Wood FC
۰
۱
Notts County
inprogress
۱۸:۳۰
Gateshead
۰
۰
Barnet
inprogress
۱۸:۳۰
Eastleigh
۰
۰
Wealdstone FC
inprogress
۱۸:۳۰
Maidenhead United
۰
۰
Scunthorpe United
inprogress
۱۸:۳۰
Bromley
۰
۰
Altrincham
inprogress
۱۸:۳۰
Woking FC
۰
۰
Dagenham & Redbridge
inprogress
۱۸:۳۰
Northern Ireland
Premiership
Crusaders FC
۱
۰
Dungannon Swifts
inprogress
۱۸:۳۰
Ballymena United FC
۱
۰
Glenavon FC
inprogress
۱۸:۳۰
Coleraine FC
۰
۰
Cliftonville FC
inprogress
۱۸:۳۰
Carrick Rangers
۰
۱
Newry City
inprogress
۱۸:۳۰
Germany
Oberliga Baden-Wurttemberg
SV Stuttgarter Kickers
۱
۱
FC Nottingen
Finished
۱۶:۳۰
Goeppinger SV
۱
۰
1. FC Pforzheim 1896
Finished
۱۶:۳۰
Freiburger FC
۱
۳
FC Holzhausen
inprogress
۱۷:۰۰
SSV Reutlingen 05
۰
۰
TSG Backnang
inprogress
۱۸:۰۰
Offenburger FV
۰
۰
FV Ravensburg
inprogress
۱۸:۰۰
FSV Hollenbach
۰
۰
FC 1908 Villingen
inprogress
۱۸:۰۰
Malaysia
Super League
Petaling Jaya City FC
۰
۲
Negeri Sembilan
inprogress
۱۷:۳۰
Terengganu
۰
۰
Sarawak
inprogress
۱۷:۳۰
Melaka United
۲
۰
Pahang
inprogress
۱۷:۳۰
Belarus
Premier League
FC Isloch Minsk Raion
۱
۲
Dinamo Brest
Finished
۱۶:۳۰
FC Minsk
۰
۰
FC Vitebsk
inprogress
۱۸:۳۰
Poland
III Liga, Group 2
Gedania Gdansk
۳
۰
Stolem Gniewino
Finished
۱۴:۳۰
Australia
Victoria NPL 2 Youth
Brunswick City SC U21
۰
۲
Langwarrin U21
Finished
۰۷:۳۰
Kingston City U21
۱
۶
Goulburn Valley Suns U21
Finished
۰۸:۳۷
North Geelong U21
۳
۲
Bulleen Lions U21
Finished
۰۷:۱۵
Werribee City U21
۰
۲
Northcote City SC U21
Finished
۰۷:۲۲
Manningham United Blues U21
۲
۲
Brunswick Juventus U21
Finished
۰۷:۳۰
Sweden
Division 1 Sodra
Lunds BK
۱
۰
Tvaakers IF
Finished
۱۵:۳۰
Oskarshamns Aik
۰
۰
Torns IF
inprogress
۱۸:۳۰
Lindome GIF
۱
۰
Åtvidabergs FF
inprogress
۱۸:۳۰
Vanesrborgs IF
۰
۰
Angelholms FF
inprogress
۱۸:۳۰
Denmark
Danmarksserien, Group 3
Tarup-Paarup IF
۴
۰
Brabrand IF II
Finished
۱۵:۳۰
Otterup B og IK
۱
۱
B 1909
Finished
۱۵:۳۰
Hedensted IF
۱
۰
B 1913
Finished
۱۶:۰۰
Germany
Regionalliga Northeast
BSG Chemie Leipzig
۱
۲
VSG Altglienicke
Finished
۱۵:۳۰
FC Energie Cottbus
۳
۰
Luckenwalde
Finished
۱۵:۳۰
Chile
Primera Division
Coquimbo Unido
۳
۱
Cobresal Salvador
Finished
۰۵:۰۰
United States
MLS Next Pro League
North Texas SC
۴
۰
Real Monarchs SLC
Finished
۰۵:۳۰
Finland
Ykkonen
KPV Kokkola
۱
۱
PK-35
Finished
۱۶:۳۰
EIF Ekenas
۰
۰
PIF Parainen
inprogress
۱۸:۳۰
Estonia
Meistriliiga Women
JK Tammeka Tartu (W)
۱
۵
Saku Sporting (W)
Finished
۱۶:۳۰
Denmark
2. Division
Jammerbugt FC.
۱
۱
Hellerup IK
inprogress
۱۷:۳۰
Kolding IF
۴
۰
Thisted FC
Finished
۱۶:۳۰
Aarhus Fremad
۲
۱
BK Frem
Finished
۱۶:۳۰
Latvia
Latvia Cup
SC Grobinas
۱
۰
Skanstes SK
inprogress
۱۷:۳۰
Lithuania
A Lyga
Lietava Jonava
۰
۰
FK Zalgiris Kaunas
inprogress
۱۸:۳۰
England
Isthmian League Premier
Carshalton Athletic FC
۱
۱
Brightlingsea Regent
inprogress
۱۸:۳۰
Bishop's Stortford
۰
۰
Haringey Borough
inprogress
۱۸:۳۰
Billericay Town FC
۰
۰
Cray Wanderers FC
inprogress
۱۸:۳۰
Enfield Town
۰
۰
Folkestone Invicta FC
inprogress
۱۸:۳۰
Margate FC
۰
۰
Kingstonian FC
inprogress
۱۸:۳۰
Wingate & Finchley FC
۰
۰
Lewes FC
inprogress
۱۸:۳۰
Bognor Regis Town FC
۰
۰
AFC Hornchurch
inprogress
۱۸:۳۰
Canvey Island FC
۰
۰
Horsham FC
inprogress
۱۸:۳۰
Corinthian Casuals
۲
۰
Bowers & Pitsea
inprogress
۱۸:۳۰
Hastings United FC
۰
۰
Aveley
inprogress
۱۸:۳۰
England
National League North
Kings Lynn
۱
۰
Blyth Spartans FC
inprogress
۱۸:۳۰
Kidderminster Harriers
۰
۰
Leamington FC
inprogress
۱۸:۳۰
Farsley Celtic F.C.
۰
۰
Alfreton Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
Chorley
۰
۰
Darlington
inprogress
۱۸:۳۰
Southport FC
۰
۲
Peterborough Sports
inprogress
۱۸:۳۰
Scarborough Athletic
۰
۰
Hereford United
inprogress
۱۸:۳۰
Buxton
۰
۰
Curzon Ashton
inprogress
۱۸:۳۰
Gloucester City FC
۱
۰
Boston United FC
inprogress
۱۸:۳۰
Kettering Town FC
۰
۰
Bradford Park Avenue
inprogress
۱۸:۳۰
Chester FC
۲
۰
Brackley Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
Spennymoor Town
۰
۰
AFC Telford United
inprogress
۱۸:۳۰
Banbury United FC
۱
۰
AFC Fylde
inprogress
۱۸:۳۰
Czech Republic
1. Liga
FC Zbrojovka Brno
۰
۰
FK Mlada Boleslav
inprogress
۱۸:۳۰
FK Teplice
۰
۰
Bohemians 1905
inprogress
۱۸:۳۰
FC Banik Ostrava
۱
۰
FC Zlin
inprogress
۱۸:۳۰
Germany
Regionalliga Southwest
FC Astoria Walldorf
۱
۰
VfR Wormatia Worms
Finished
۱۶:۳۰
SSV Ulm
۱
۰
Bahlinger SC 1929
Finished
۱۶:۳۰
TSV Steinbach
۰
۱
1. FSV Mainz 05 II
Finished
۱۶:۳۰
VfR Aalen
۳
۰
Barockstadt Fulda-Lehnerz
Finished
۱۶:۳۰
TSG Balingen
۳
۲
SGV Freiberg
Finished
۱۶:۳۰
Scotland
Championship
Queen's Park
۰
۰
Partick Thistle
inprogress
۱۸:۳۰
Ayr United
۱
۱
Hamilton Academicals FC
inprogress
۱۸:۳۰
Raith Rovers
۰
۰
Greenock Morton
inprogress
۱۸:۳۰
Inverness Caledonian Thistle
۱
۰
Cove Rangers
inprogress
۱۸:۳۰
England
National League South
Dartford FC
۰
۰
Cheshunt FC
inprogress
۱۸:۳۰
Weymouth FC
۰
۱
Ebbsfleet United FC
inprogress
۱۸:۳۰
Hampton & Richmond Borough
۰
۰
Hemel Hempstead Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
Concord Rangers FC
۰
۰
Taunton Town
inprogress
۱۸:۳۰
Chippenham Town FC
۰
۰
Chelmsford City
inprogress
۱۸:۳۰
Farnborough FC
۰
۰
Dulwich Hamlet FC
inprogress
۱۸:۳۰
Slough Town FC
۰
۰
Tonbridge Angels FC
inprogress
۱۸:۳۰
St. Albans City
۰
۰
Oxford City FC
inprogress
۱۸:۳۰
Eastbourne Borough FC
۱
۱
Bath City
inprogress
۱۸:۳۰
Welling United
۱
۲
Worthing FC
inprogress
۱۸:۳۰
Dover Athletic FC
۰
۰
Hungerford Town
inprogress
۱۸:۳۰
Braintree Town FC
۰
۰
Havant & Waterloville FC
inprogress
۱۸:۳۰
Mexico
U20 Championship
Tijuana U20
۳
۴
Puebla U20
Finished
۰۳:۱۵
Cruz Azul U20
۰
۰
Toluca U20
inprogress
۱۸:۳۰
Norway
2. Division Group 2
Gjovik-Lyn
۳
۶
Brattvag
Finished
۱۵:۳۰
Baerum SK Sandvika
۰
۴
Ullensaker Kisa IL
Finished
۱۵:۳۰
Alta IF
-
-
Asker Fotball
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Australia
NPL Queensland Women
Capalaba (W)
۲
۰
Souths United NPL (W)
Finished
۱۳:۰۰
Gold Coast United (W)
۱
۱
Eastern Suburbs (W)
Finished
۱۱:۳۰
Australia
NPL Victoria Women
South Melbourne (W)
۰
۴
Heidelberg United (W)
Finished
۰۹:۳۰
Bayside Utd (W)
۰
۴
Calder Utd SC (W)
Finished
۱۰:۰۰
New Zealand
Central Premier League
Wellington Phoenix FC Reserves
۲
۰
North Wellington AFC
Finished
۰۷:۳۰
Miramar Rangers
۵
۱
Petone
Finished
۰۷:۰۰
Waterside Karori
۲
۱
Napier City Rovers
Finished
۰۷:۰۰
Slovakia
2. Liga
KFC Komarno
-
-
FK Humenne
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Tatran Presov
-
-
FC Petrzalka 1898
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Bulgaria
B PFG
FK Maritsa 1921 Plovdiv
-
-
FC Sozopol
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
PFC Spartak Pleven
-
-
Dobrudzha Dobrich
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
PFC Minyor Pernik
-
-
PFC Montana 1921
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Belasitsa Petrich
-
-
Vitosha Bistritsa
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Luxembourg
National Division
Racing FC Union Letzebuerg
-
-
US Mondorf-Les-bains
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Iceland
1. Deild
IF Vestri
۰
۰
Fylkir Reykjavik
inprogress
۱۸:۳۰
Norway
3. Division avd. 3
Sola
۱
۰
Akra IL
inprogress
۱۷:۳۰
Bjarg
۲
۲
Viking 2
inprogress
۱۷:۳۰
Bremnes
۰
۲
Djerv 1919
Finished
۱۶:۳۰
Fana IL Nesttun
۴
۱
Stord Sunnhordland FK
inprogress
۱۷:۳۰
Norway
2. Division Group 1
Ullern
۵
۰
Staal Jørpeland
inprogress
۱۷:۳۰
Sotra Sportsklubb
۳
۱
Vard Haugesund
inprogress
۱۷:۳۰
Moss
۰
۰
Notodden FK
inprogress
۱۸:۳۰
FK Arendal
۰
۰
Oern-Horten
inprogress
۱۸:۳۰
Odds Ballklubb II
۰
۰
Kvik Halden FK
inprogress
۱۸:۳۰
Finland
Kansallinen Liiga Women
KuPs (W)
۷
۰
PK-35 Vantaa(W)
Finished
۱۶:۳۰
ONS Oulu (W)
۱
۲
Pk-35 Helsinki (W)
Finished
۱۵:۳۰
HJK Helsinki (W)
۷
۰
NJS (W)
Finished
۱۶:۳۰
Aland United (W)
۱
۰
Ilves Tampere (W)
inprogress
۱۸:۳۰
FC Honka Espoo (W)
۰
۰
HPS (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Australia
Capital Territory U23
Belconnen United U23
۳
۱
Gungahlin Utd U23
Finished
۰۷:۰۰
Canberra Olympic U23
۲
۳
West Canberra Wanderers FC U23
Finished
۰۷:۰۰
Cooma Tigers U23
۲
۲
O'Connor Knights U23
Finished
۰۷:۱۵
Panama
Liga Prom
Udelas FC
۰
۰
Universidad de Panama
Finished
۰۲:۳۰
Denmark
Danmarksserien, Group 4
Norresundby BK
۲
۲
Vejlby-Risskov
Finished
۱۶:۰۰
Viby IF
۰
۰
Vejgaard
Finished
۱۵:۳۰
Odder IGF
۱
۰
Aarhus Fremad II
Finished
۱۵:۳۰
Australia
NPL New South Wales
Sydney Olympic FC
۱
۲
Manly United FC
Finished
۰۹:۳۰
Finland
Kolmonen
Saaksjaerven Loiske
۳
۱
ACE
Finished
۱۵:۳۰
EPS Reservi
۳
۰
EIF/Akademi
Finished
۱۳:۳۰
KoiPS
۲
۲
JaPS II
Finished
۱۵:۰۰
Tampere United II
۰
۲
FC Haka Juniors
Finished
۱۵:۳۰
PaiHa
۲
۱
FC Aland
Finished
۱۵:۳۰
Peimari United
۸
۱
Toejoen Veikot
Finished
۱۶:۳۰
Viikingit / SCP
۱
۴
Valtti
inprogress
۱۷:۳۰
Poland
III Liga, Group 1
Legionovia Legionowo
-
-
Olimpia Zambrow
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Pogon Grodzisk Mazowiecki
۲
۰
KS Warta Sieradz
inprogress
۱۷:۵۰
Jagiellonia Bialystok II
-
-
MKS Pilica Bialobrzegi
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Austria
Regionalliga Middle
WAC Amateure Sankt Andre II
-
-
Ried II
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Bosnia and Herzegovina
Premier Liga
FK Sloboda Tuzla
-
-
FK Borac Banjaluka
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Finland
Veikkausliiga
FC Inter Turku
۰
۰
VPS Vaasan Palloseura
inprogress
۱۸:۳۰
Ilves
۰
۰
FC Honka Espoo
inprogress
۱۸:۳۰
England
Northern Premier League
Hyde United FC
۰
۰
Radcliffe Borough
inprogress
۱۸:۳۰
Guiseley
۰
۱
Marine
inprogress
۱۸:۳۰
Stafford Rangers
۱
۱
Bamber Bridge
inprogress
۱۸:۳۰
South Shields
۰
۰
Stalybridge Celtic FC
inprogress
۱۸:۳۰
Warrington Town
۰
۰
Morpeth Town
inprogress
۱۸:۳۰
Marske Utd FC
۱
۰
Belper Town
inprogress
۱۸:۳۰
Lancaster City
۰
۰
Nantwich Town
inprogress
۱۸:۳۰
Warrington Rylands
۰
۲
Gainsborough Trinity
inprogress
۱۸:۳۰
Matlock Town
۱
۰
Whitby Town
inprogress
۱۸:۳۰
FC United of Manchester
۱
۱
Atherton Collieries
inprogress
۱۸:۳۰
Liversedge
۰
۰
Ashton United
inprogress
۱۸:۳۰
Belgium
First Division B
Kfco Beerschot-Wilrijk
۱
۰
SK Beveren
inprogress
۱۸:۳۰
England
Southern League Premier Division South
Harrow Borough FC
۱
۱
Winchester City
inprogress
۱۸:۳۰
Beaconsfield Town
۰
۰
Plymouth Parkway
inprogress
۱۸:۳۰
North Leigh FC
۰
۰
Metropolitan Police FC
inprogress
۱۸:۳۰
Swindon Supermarine
۱
۰
Hendon FC
inprogress
۱۸:۳۰
Merthyr Town
۰
۱
Bracknell Town F.C.
inprogress
۱۸:۳۰
Hayes & Yeading FC
۱
۰
Salisbury FC
inprogress
۱۸:۳۰
Chesham United FC
۰
۰
Hartley Wintney
inprogress
۱۸:۳۰
Weston-super-Mare FC
۱
۰
Gosport Borough FC
inprogress
۱۸:۳۰
Truro City FC
۱
۰
Dorchester Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
Poole Town F.C
۰
۰
Tiverton Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
Yate Town FC
۰
۰
Hanwell Town
inprogress
۱۸:۳۰
Scotland
League One
Alloa Athletic
۱
۰
FC Edinburgh
inprogress
۱۸:۳۰
Falkirk FC
۰
۰
Peterhead
inprogress
۱۸:۳۰
Queen of the South
۰
۱
Airdrieonians FC
inprogress
۱۸:۳۰
Dunfermline
۰
۰
Montrose
inprogress
۱۸:۳۰
Clyde FC
۰
۰
Kelty Hearts
inprogress
۱۸:۳۰
Norway
3. Division avd. 6
Gjelleraasen
۰
۰
Bossekop UL
inprogress
۱۸:۳۰
Mjølner
۳
۱
Mjoendalen 2
Finished
۱۶:۳۰
Harstad IL
۰
۰
Floya
inprogress
۱۸:۳۰
Norway
Eliteserien
Aalesunds FK
۰
۰
FK Haugesund
inprogress
۱۸:۳۰
Argentina
Reserve League
Tigre Reserves
۱
۲
Defensa y Justicia Reserves
inprogress
۱۷:۳۰
CA Talleres de Cordoba Reserves
۰
۰
Estudiantes La Plata Reserves
inprogress
۱۸:۳۰
Norway
3. Division avd. 4
Fredrikstad 2
۲
۱
Express
Finished
۱۶:۳۰
Follo Fotball Ski
۶
۰
Uraedd FK
Finished
۱۶:۳۰
Vindbjart FK Vennesla
۰
۱
IF Fram Larvik
inprogress
۱۷:۳۰
Mandalskameratene
۰
۲
SK Sprint-Jeloy
inprogress
۱۷:۳۰
Halsen
۰
۲
FK Eik Tonsberg
inprogress
۱۷:۳۰
Belgium
Super League Women
AA Gent (W)
۰
۲
OH Leuven (W)
Finished
۱۶:۰۰
Zulte-Waregem (W)
۰
۱
Club Brugge (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Denmark
Elitedivisionen Women
Fortuna Hjorring (W)
۵
۰
AGF Aarhus (W)
Finished
۱۵:۳۰
Fc Thy-Thisted (W)
۰
۱
Koge (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Russia
FNL
Veles Moscow
۰
۲
FC Ufa
Finished
۱۵:۳۰
Volga Ulyanovsk
۰
۰
Kamaz Nab Chelny
inprogress
۱۸:۳۰
Slovakia
1. Liga Women
FK AS Trencin (W)
۲
۴
MFK Ruzomberok (W)
Finished
۱۳:۳۰
Spartak Myjava (W)
۱۵
۰
SKF Zilina (W)
Finished
۱۳:۳۰
Dukla Banska Bystrica (W)
۱
۰
Union Nove Zamky (W)
inprogress
۱۸:۳۰
FC Petrzalka (W)
-
-
Spartak Trnava (W)
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Czech Republic
1. Liga U19
Viktoria Plzen U19
۴
۱
Hradec Kralove U19
Finished
۱۳:۳۰
Sigma Olomouc U19
۳
۰
Banik Ostrava U19
Finished
۱۳:۳۰
Mlada Boleslav U19
۰
۵
Vysocina Jihlava U19
Finished
۱۳:۳۰
Sparta Prague U19
۳
۰
Ceske Budejovice U19
Finished
۱۳:۳۰
FC Slovacko U19
۰
۰
FC Pardubice U19
Finished
۱۴:۴۵
Wales
Premier League
Cardiff Metropolitan University F.C.
۱
۰
Connah's Quay Nomads
inprogress
۱۸:۰۰
Newtown AFC
۰
۰
The New Saints FC
inprogress
۱۸:۰۰
Haverfordwest County
۰
۰
Caernarfon Town FC
inprogress
۱۸:۰۰
Wales
Cymru North
Conwy Borough
۰
۱
Llandudno FC
inprogress
۱۸:۰۰
Buckley Town
۱
۱
Ruthin Town FC
inprogress
۱۸:۰۰
Penrhyncoch FC
۰
۱
Porthmadog
inprogress
۱۸:۰۰
Guilsfield FC
۰
۱
Prestatyn Town
inprogress
۱۸:۰۰
Cefn Druids AFC
۲
۰
Holyhead Hotspur
inprogress
۱۸:۰۰
Lithuania
I Lyga
FC Garliava
۰
۰
BE1 NFA
inprogress
۱۸:۳۰
Germany
Oberliga Schleswig-Holstein
FC Kilia Kiel
۰
۳
Eichede
Finished
۱۶:۳۰
TSB Flensburg
۱
۱
TSV Pansdorf
Finished
۱۶:۳۰
Dornbreite
۰
۵
Oldenburger SV
Finished
۱۶:۳۰
Husumer SV
۲
۲
Heider SV
Finished
۱۶:۳۰
Wales
Cymru South
Carmarthen Town
۴
۰
Swansea University
inprogress
۱۸:۰۰
Llantwit Major
۰
۱
Cwmbran Celtic
inprogress
۱۸:۰۰
Trefelin
۱
۲
Cambrian & Clydach
inprogress
۱۸:۰۰
Denmark
3rd Division
Oureskolernes BK
۱
۲
Vanlose
Finished
۱۶:۳۰
Ishoj
۱
۲
FA 2000
Finished
۱۵:۳۰
Young Boys FD
۵
۱
Dalum
Finished
۱۶:۳۰
AB Tarnby
۱
۳
Holstebro
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Campeonato Mineiro U20
Uberlandia U20
۳
۱
Ipatinga U20
inprogress
۱۷:۳۰
Germany
Oberliga Bremen
Blumenthaler SV
۲
۰
OSC Bremerhaven
inprogress
۱۷:۳۰
Ts Woltmershausen
۱
۰
TuS Komet Arsten
inprogress
۱۷:۳۰
Ireland
National League Women
Shelbourne (W)
۳
۰
Treaty United FC (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Sligo Rovers (W)
۰
۱
Bohemians Dublin (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Switzerland
1. Liga Promotion
Basel II
۲
۲
SC Kriens
inprogress
۱۸:۰۰
Chiasso
۰
۰
FC Biel-Bienne
inprogress
۱۸:۳۰
SC Bruhl St. Gallen
۰
۰
FC Bavois
inprogress
۱۸:۳۰
Zurich II
۰
۰
Etoile Carouge FC
inprogress
۱۸:۳۰
England
Southern League Premier Division Central
Stourbridge FC
۱
۰
Tamworth FC
inprogress
۱۸:۳۰
Hitchin Town FC
۰
۰
Rushall Olympic
inprogress
۱۸:۳۰
Redditch United FC
۰
۲
Kings Langley FC
inprogress
۱۸:۳۰
Needham Market
۰
۰
Bromsgrove Sporting
inprogress
۱۸:۳۰
Basford Utd
۰
۰
AFC Rushden And Diamonds
inprogress
۱۸:۳۰
Coalville Town FC
۰
۱
Alvechurch
inprogress
۱۸:۳۰
Mickleover Sports
۱
۰
Hednesford Town
inprogress
۱۸:۳۰
Nuneaton Town FC
۰
۰
Royston Town
inprogress
۱۸:۳۰
Ilkeston FC
۰
۰
Leiston Football Club
inprogress
۱۸:۳۰
St Ives Town
۱
۰
Stratford Town
inprogress
۱۸:۳۰
Bedford Town FC
۱
۰
Barwell FC
inprogress
۱۸:۳۰
Northern Ireland
Championship 1
Harland and Wolff Welders
۰
۱
FC Ards
inprogress
۱۸:۳۰
Ballyclare
۰
۰
Ballinamallard United
inprogress
۱۸:۳۰
Loughgall
۰
۰
Warrenpoint Town
inprogress
۱۸:۳۰
Annagh United
۰
۰
Knockbreda Parish
inprogress
۱۸:۳۰
Newington FC
۲
۰
Dergview
inprogress
۱۸:۳۰
Dundela
۰
۰
Institute FC Londonderry
inprogress
۱۸:۳۰
Scotland
League Two
Forfar Athletic
۰
۱
Elgin City
inprogress
۱۸:۳۰
Dumbarton
۱
۰
Annan Athletic
inprogress
۱۸:۳۰
Stirling Albion
۱
۰
Stenhousemuir
inprogress
۱۸:۳۰
Stranraer
۰
۰
Bonnyrigg Rose
inprogress
۱۸:۳۰
Albion Rovers FC
۰
۰
East Fife
inprogress
۱۸:۳۰
Brazil
Brasileiro U20
SC Internacional RS U20
۱
۰
Flamengo RJ U20
inprogress
۱۸:۳۰
Argentina
Primera A Women
Ferro Carril Oeste (W)
۰
۰
Estudiantes LP (W)
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Turkey
1. Lig
Manisa Futbol Kulubu
۰
۰
Boluspor
inprogress
۱۸:۳۰
Iceland
1. Deild Women
Fylkir Reykjavik (W)
۰
۰
Fjardabyggd/Hottur/Leiknir (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Faroe Islands
1. Deild
HB Torshavn II
۰
۱
B71 Sandur
inprogress
۱۸:۳۰
Poland
III Liga, Group 4
LKS Lagow
۰
۱
Korona Kielce II
inprogress
۱۸:۳۰
KSZO Ostrowiec
-
-
Wisloka Debica
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
NKP Podhale
-
-
Avia Swidnik
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Orleta Radzyn Podlaski
-
-
Unia Tarnow
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Austria
Landesliga
FV Austria XIII
۰
۰
FC Stadlau
inprogress
۱۸:۳۰
Belgium
First Division A
KVC Westerlo
۰
۰
Standard Liege
inprogress
۱۸:۳۰
Austria
Regionalliga West - Vorarlberg
FC Rotenberg
-
-
FC Wolfurt
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Dornbirner SV
-
-
Admira Dornbirn
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Bosnia and Herzegovina
1. Division RS
FK Zvijezda Gradacac
-
-
Vis Simm-Bau
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
NK Bratstvo Gracanica
-
-
GOSK Gabela
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Gradina Srebrenik
-
-
Buducnost Banovici
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FK Rudar Kakanj
-
-
HNK Tomislav
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Germany
Oberliga Niedersachsen
Arminia Hannover
-
-
MTV Gifhorn
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
North Macedonia
First League
KF Shkupi Skopje
-
-
Makedonija GjP
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Moldova
Divizia Nationala
Dacia Buiucani
-
-
Sfintul Gheorghe
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Germany
Oberliga Westfalen
SC Preussen Munster II
-
-
TuS Erndtebruck
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
TUS Bovinghausen 04
-
-
Sportfreunde Lotte
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Chile
Primera B
Santiago Morning
-
-
Deportes Temuco
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko C
OTP
-
-
Närpes Kraft
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Burundi
Premier League
Bujumbura City
۱
۱
Le Messager Ngozi
inprogress
۱۷:۳۰
Denmark
Danmarksserien, Group 2
Herlev IF
۳
۴
Slagelse
Finished
۱۶:۳۰
Bhutan
Premier League
Thimphu City
۱
۰
RTC FC
Finished
۱۶:۳۰
Belarus
Reserve League
Torpedo Zhodino Reserves
۱
۱
Energetik-BGU Reserves
Finished
۱۴:۳۰
Neman Grodno Reserves
۱
۰
FK Slutsk Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Iceland
4. Deild
KFK Kopavogur
۰
۰
RB Keflavik
Finished
۰۰:۳۰
Costa Rica
Liga de Ascenso Apertura gr. A
Deportiva Carmelita
۰
۰
AD Sarchi
Finished
۰۱:۳۰
New Zealand
Southern Premier League
Coastal Spirit
۱
۱
Nelson Suburbs FC
Finished
۰۴:۰۰
Dunedin City Royals
۳
۲
Selwyn United
Finished
۰۵:۰۰
Mosgiel AFC
۰
۸
Cashmere Technical
Finished
۰۵:۰۰
Christchurch United
۹
۱
Green Island AFC
Finished
۰۶:۳۰
Ferrymead Bays
۴
۲
Nomads United
Finished
۰۷:۱۵
Australia
FNT Darwin Premier League
Mindil Aces
۳
۱
Port Darwin FC
Finished
۱۱:۰۰
Casuarina FC
۱
۱
Hellenic Athletic Club
Finished
۱۵:۰۰
Australia
NSW Premier League 2
Central Coast United
۲
۳
Rydalmere Lions
Finished
۱۱:۳۰
Canterbury Bankstown FC
۲
۳
Macarthur Rams
Finished
۱۴:۰۰
Australia
Western Australia Premier League Women
Perth SC (W)
۱
۱
Perth Redstar FC (W)
Finished
۱۱:۳۰
Russia
FNL 2, Group 4
Irtysh Omsk
۱
۰
Amkar
Finished
۱۲:۰۰
Dinamo Barnaul
۱
۴
Zenit Izhevsk
Finished
۱۲:۳۰
Germany
Oberliga Bayern Nord
TSV Kornburg
۱
۰
SV Donaustauf
Finished
۱۳:۳۰
1. FC Eintracht Bamberg
۲
۲
1. SC Feucht
Finished
۱۶:۳۰
1. FC Geesdorf
۰
۲
ASV Cham
inprogress
۱۷:۰۰
Australia
NSW Premier League Youth
Mt Druitt Town Rangers U20
۱
۰
Marconi Stallions U20
Finished
۱۳:۳۰
Denmark
Danmarksserien, Group 1
GVI
۳
۲
Herstedoster IC
Finished
۱۴:۳۰
B 1908
۰
۲
Goerslev IF
Finished
۱۴:۳۰
Karlslunde IF
۱
۰
Greve Fodbold
Finished
۱۵:۳۰
Finland
U20 League
HJK Helsinki U20
۲
۱
Ilves U20
Finished
۱۵:۰۰
Estonia
Esiliiga B
Laanemaa JK Haapsalu
۰
۱
Tartu JK Welco
Finished
۱۶:۳۰
FC Tallinn
۳
۰
Tartu Kalev
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga NOFV South
FSV Budissa Bautzen
۳
۳
SV Blau-Weiss Zorbau
Finished
۱۵:۳۰
FC Einheit Rudolstadt
۳
۵
Eilenburg
Finished
۱۶:۳۰
Bischofswerdaer FV
۱
۰
Ludwigsfelder FC
Finished
۱۶:۳۰
VFC Plauen
۰
۱
SG Union Sandersdorf
inprogress
۱۶:۳۰
FC Oberlausitz Neugersdorf
۰
۰
FC An der Fahner Hohe
Finished
۱۶:۳۰
Poland
III Liga, Group 3
LKS Goczalkowice Zdroj
۰
۲
Odra Wodzislaw
Finished
۱۵:۳۰
GKS Pniowek Pawlowice Slaskie
-
-
Polonia Nysa
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
MKS Kluczbork
-
-
MKP Carina Gubin
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Germany
Regionalliga North
Hamburger SV II
۲
۲
SSV Jeddeloh
Finished
۱۵:۳۰
Kickers Emden
۱
۳
TSV Havelse
Finished
۱۶:۳۰
KSV Holstein Kiel II
۲
۲
Teutonia Ottensen
Finished
۱۶:۳۰
Drochtersen / Assel
-
-
Eintracht Norderstedt
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Germany
Regionalliga Bayern
DJK Vilzing
۲
۱
TSV Aubstadt
Finished
۱۶:۳۰
SV Turkgucu Ataspor
۰
۰
FC Wurzburger Kickers
Finished
۱۶:۳۰
SpVgg Unterhaching
۱
۱
Bayern Munich II
Finished
۱۶:۳۰
1.FC Schweinfurt 05
۱
۱
SV Wacker Burghausen
inprogress
۱۶:۳۰
VfB Eichstatt
-
-
Nurnberg II
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Germany
Oberliga Hessen
TSV Eintracht Stadtallendorf
۳
۱
FC 1906 Erlensee
Finished
۱۶:۳۰
Giessen
۲
۰
Bayern Alzenau
Finished
۱۶:۳۰
Hadamar
۰
۰
Adler Weidenhausen
inprogress
۱۷:۳۰
SV Steinbach 1920
۰
۱
Eintracht Frankfurt II
inprogress
۱۷:۳۰
KSV 1964 Baunatal
۱
۰
SC Viktoria Griesheim
inprogress
۱۸:۰۰
SV 1898 Unter Flockenbach
-
-
SC Waldgirmes
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Belarus
1. Division
Shakhtyor Petrikov
۲
۲
Naftan Novopolotsk
Finished
۱۶:۳۰
Kommunalnik Slonim
۱
۱
FC Smorgon
inprogress
۱۸:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Gotaland
FK Karlskrona
۲
۱
Kristianstad FC
Finished
۱۶:۳۰
IFK Hassleholm
۲
۳
Asarums IF FK
Finished
۱۶:۳۰
Ariana FC
۲
۱
Osterlen FF
Finished
۱۶:۳۰
Hogsby IK
۰
۰
FC Rosengard
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga NOFV Nord
SG Dynamo Schwerin
۴
۳
SV Tasmania Berlin
Finished
۱۶:۳۰
RSV Eintracht 1949
۴
۱
FSV Optik Rathenow
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Bayern Sud
FC Deisenhofen
۲
۳
FC Ingolstadt 04 II
Finished
۱۶:۳۰
TSV 1860 Munchen II
۰
۰
Gundelfingen
Finished
۱۶:۳۰
Turkspor Augsburg
۲
۲
TSV Kottern
inprogress
۱۷:۳۰
World
Friendly Club Matches Women
SK Sturm Graz (W)
۱
۷
SK Slavia Prague (W)
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
TUS Koblenz
۳
۰
Sportfreunde Eisbachtal
Finished
۱۶:۳۰
FV Dudenhofen
۰
۲
1.FC Kaiserslautern II
inprogress
۱۸:۰۰
Uruguay
Segunda Division
Uruguay Montevideo
-
-
Rampla Juniors
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵